Apie konkursą

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards Baltics prasidėjo! Šis aukščiausio lygio kūrybos grožio konkursas vyks jau septintus metus iš eilės, o Pabaltijuje - jau trečią kartą! Laimėk "Baltic Artist of The Year 2018" titulą, 1500 eurų grynaisiais ir kelionę į Los Andželą, JAV Face Awards konkurso finalą!

Atsiųsk savo geriausią grožio video iki balandžio 1d. Balandžio 9d. paskelbsime talentingiausių 20-tuką, kuris pradės ruoštis pirmajam iššūkiui! Jis vyks nuo balandžio 9 iki 29 dienos.

Sekančiame etape išrinksime 10 laimingųjų, kurie dalyvaus antrojo iššūkio rungtyje gegužės 7-27 d. Birželio 4d. Išrinksime penkis finalistus paskutiniam iššūkiui.

Bet nugalėtojas gali būti tik vienas... Ar tai būsi tu? Griebk likimą į savo rankas ir kelk video jau dabar!PRIZAS

1500 eurų grynaisiais

Kelionė į Los Andželą NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards Amerikos finalą kaip VIP svečias!

Baltic Artist of The Year 2018 titulas


Išrenkami penki finalistai:

Timeline

Sveiki! Mano vardas AmunaDavis - esu pirmasis DragQueen Latvijoje ir Face Awards Baltics 2017 nugalėtojas.

Aš myliu makiažą, nes su makiažu gali tapti tuo, kuo nori būti, ir smagu tai, kad jį gali nusivalyti vos per kelias minutes. Aš visada mylėjau fantastines būtybes, todėl makiažo pagalba galiu jomis tapti. Manau, kad žmonės turėtų išbandyti daugiau makiažo ir spalvų, kad išreikštų save negalvodami apie tai, ką apie juos galvoja kiti. Mano didžiausi tikslai - tapti visame pasaulyje žinomu makiažo meistru.

Aš esu apsėstas makiažo priemonių, jų niekada nebus per daug!

REMĖJAI

Back to top
Loading...